top of page
Poland and Serbia two folded silk flags


POLSKO-SERBSKA IZBA GOSPODARCZA

Working on the Move
 ZAŁÓŻ SPÓŁKĘ Z.O.O. W SERBII ZA 1 EURO

Poprzez zakup jednego z pakietów członkowskich w Polsko-Serbskiej Izbie Gospodarczej (active, business, professional) zyskują państwo:aktywną i operatywną firmę w Republice Serbii , zgodność z wszystkimi przepisami prawa, dostęp do usług określonych w wybranym pakiecie członkowskim, komunikację w języku polskim, transparentność-bez ukrytych i dodatkowych kosztów.

Beer Brewery Machine
 ZAINWESTUJ W SERBII 2024

DLACZEGO WARTO INWESTOWAĆ W SERBII?

 

  • Bezcłowy dostęp do rynku 1,3 miliardy ludzi (Serbia ma podpisane umowy o wolnym handlu z Rosją Turcją, Białorusią, Kazachstanem, USA 

  • Inicjatywa Otwarte Bałkany-usuwając bariery administracyjne między krajami. Przyszły jednolity rynek, liczący około 12 mln mieszkańców, ma ogromny potencjał rozwojowy.

Business Meeting
 O NAS

PSIG jest najważniejszą instytucją pozarządową w procesach dyplomacji gospodarczej w celu usprawnienia, wzbogacenia i wpływania na kierunek i tempo dwustronnej współpracy gospodarczej między Serbią a Polską.

Camera Recording in the House
 AKTUALNOŚCI

Otrzymuj na bieżąco najnowsze wiadomości ze świata biznesu, a także dotyczące Polski i Serbii oraz inne aktualności biznesowe.

Combine Harvester on Field
BIZNES W REPUBLICE SERBII

Przedstawiamy Państwu najważniejsze cechy biznesu w Republice Serbii.

Call Center Employee
 KONTAKT

Niezależnie od tego, czy chcesz zostać naszym członkiem, zapisać się do newslettera, czy uzyskać jakiekolwiek informacje z zakresu naszej działalności, zapraszamy do kontaktu.

CLOUD COM LOGO.jpg
PolChambers_logo_PL_przezroczyste.jpg
image01.jpeg
PSPU logo.png
logo pl.png
Polish-Investment-and-Trade-Agency-logo-Pantone.jpg
logo pks.png
WIG - Logo.jpg
Zapisz się na nasz Newsletter

Dziękujemy za złożenie wniosku!

Jesteśmy blisko.

bottom of page